Lungo Rose Gold umyvadlová baterie nízká

Tento akční kus Lungo Rose Gold umyvadlová baterie nízká od značky s dlouholetou historií Möbler jednoduše můžete sehnat právě teď za parádní cenu! Ceny již od 1 199 Kč.
Lungo Rose Gold umyvadlová baterie nízká
Značka: Möbler
1 199 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Představujeme vám moderní a mimořádně funkční baterii Rea Lungo Rose Gold. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny a zároveň zachová dokonalý vzhled a estetiku interiéru. Baterie je určena k montáži na desku nebo umyvadlo. Je vyroben z mosazi a pokryt chromem, který mu dodává fenomenální efekt. Díky speciální výrobní fázi je odolný a snadno se udržuje v čistotě. Vhodná umyvadla se sifony najdete v naší nabídce.

Had Tucai
Naše výrobky doplňujeme o vysoce kvalitní připojovací hadice značky Tucai. Hadice a opletené hadice jsou zcela odolné proti korozi a zajišťují bezproblémové používání našich výrobků. Hlavními výhodami hadic jsou pevnost a odolnost. Oplet a hadicové svorky jsou vyrobeny z nerezové oceli aisi 304 o tloušťce 0,2 mm. Vnitřní hadice je vyrobena z epdm plastu, který je odolný vůči čisticím prostředkům a slané vodě.

CAD

Pokyny