Maridex Botník ANTER 03 69/112/25 :

Uspořádání: botník je s 3 vypadávajícími šuplíky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na... více informací »
Maridex Botník ANTER 03  69/112/25 :
Značka: MARIDEX
2 843 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: botník je s 3 vypadávajícími šuplíky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na...

Uspořádání: botník je s 3 vypadávajícími šuplíky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou


Často hledaný produkt je k dispozici snadno u nás v populární kategorii botníky! Získejte skvělé produkty z této populární kategorie za internetové ceny.

Tento exkluzivní kus Maridex Botník ANTER 03 69/112/25 : od kvalitní značky MARIDEX jednoduše můžete získat tady nyní skutečně levně. Nabídka od 2 843 Kč.