Maridex Komoda MAXIMUS M20

Uprořádání: 5x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Maridex Komoda MAXIMUS M20
Značka: MARIDEX
5 580 Kč
Ověřit dostupnost
Uprořádání: 5x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uprořádání: 5x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky a nohy plast v saténové barvě

Oblíbený a kvalitní výrobek Maridex Komoda MAXIMUS M20 seženete ještě tady u nás v sekci komody! Máme pro vás další výrobky ve zmiňované rubrice za akční cenu. To však není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také více kvalitních produktů od výrobce MARIDEX. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka MARIDEX vás a vaše blízké obohatí o špičkové produkty za dobré ceny.

Akční produkt Maridex Komoda MAXIMUS M20 od kvalitní společnosti MARIDEX jednoduše najdete v naší internetové nabídce za super peníze! Ceny již od 5 580 Kč.