Maridex Komoda MAXIMUS M24 100/115/40

Uprořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Maridex Komoda MAXIMUS M24  100/115/40
Značka: MARIDEX
4 685 Kč
Ověřit dostupnost
Uprořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uprořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky a nohy plast v saténové barvě


Oblíbený a akční kousek Maridex Komoda MAXIMUS M24 máte možnost nakoupit bez problémů tu na webu v oblíbené sekci komody. Připravili jsme pro vás ještě jiné výrobky z této rubriky v bezva akci!

Zajímavý produkt Maridex Komoda MAXIMUS M24 100/115/40 od známého dodavatele MARIDEX můžete pořídit tady a teď právě levně! Aktuálně v akci od 4 685 Kč.