Maridex Komoda MAXIMUS M5 50/115/40 výprodej

Uprořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Maridex Komoda MAXIMUS M5  50/115/40 výprodej
Značka: MARIDEX
2 648 Kč
Ověřit dostupnost
Uprořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uprořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky a nohy plast v saténové barvě


Super produkt Maridex Komoda MAXIMUS M5 50/115/40 můžete koupit jednoduše tu na našich stránkách umístěný v kategorii komody! Nyní pořídíte ještě jiné produkty z této populární sekce za super cenu! Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás další kousky od značky MARIDEX. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významná značka MARIDEX svým zákazníkům dodává velmi kvalitní výrobky.

Tento oblíbený výrobek Maridex Komoda MAXIMUS M5 50/115/40 výprodej pocházející od značky MARIDEX jednoduše můžete sehnat tady teď právě za akční cenu. Právě teď jen za 2 648 Kč.