Maridex Komoda REST R13 145/108/45 barevné provedení

Uspořádání komoda má šest zásuvek možnost výběru barvy úchytů Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino... více informací »
Maridex Komoda REST R13  145/108/45 barevné provedení
Značka: MARIDEX
5 687 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání komoda má šest zásuvek možnost výběru barvy úchytů Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino...

Uspořádání komoda má šest zásuvek možnost výběru barvy úchytů Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska plastové úchyty


Tento exkluzivní výrobek Maridex Komoda REST R13 dostanete zrovna u nás v sekci komody! Máme pro vás ještě jiné produkty ve zmiňované sekci v bezva akci. To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od dodavatele MARIDEX. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Maridex Komoda REST R13 145/108/45 barevné provedení originál od značky MARIDEX pořídíte zrovna dneska extra se slevou! Pouze nyní za 5 687 Kč.