Maridex Regál MAXIMUS M12 50/203/40

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Maridex Regál MAXIMUS M12  50/203/40
Značka: MARIDEX
3 306 Kč
Ověřit dostupnost
Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska nohy plast v saténové barvě

Kvalitní a žádaný produkt Maridex Regál MAXIMUS M12 jde sehnat mimo jiné tady u nás v oblíbené rubrice regály a poličky. Máme pro vás akční produkty z této známé sekce na pár kliknutí. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele MARIDEX. Najdete je níže na této stránce.

Diskontní produkt Maridex Regál MAXIMUS M12 50/203/40 značky MARIDEX lze zakoupit momentálně v naši nabídce za výprodejovou cenu. Nyní za 3 306 Kč.