Maridex skříň MAXIMUS M3 150/203/51

Uprořádání: za pravými a levými dvířky police a pod ní šatní tyč, uprostřed police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD)... více informací »
Maridex  skříň MAXIMUS M3  150/203/51
Značka: MARIDEX
9 371 Kč
Ověřit dostupnost
Uprořádání: za pravými a levými dvířky police a pod ní šatní tyč, uprostřed police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD)...

Uprořádání: za pravými a levými dvířky police a pod ní šatní tyč, uprostřed police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky a nohy plast v saténové barvě

Povedený produkt Maridex skříň MAXIMUS jde sehnat prostě na webu zařazený v sekci šatní skříně. Podívejte se na kvalitní produkty z této populární kategorie snadno online! Tato značka MARIDEX vám může nabídnout vynikající sortiment se zárukou. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Kvalitní a velmi žádaný kus Maridex skříň MAXIMUS M3 150/203/51 od společnosti MARIDEX máte možnost získat na našich stránkách teď právě trvale výhodně. Aktuálně za super cenu 9 371 Kč.