Maridex skříň PENELOPA 205 vzor zvíře 205/215/66

Uspořádání: skříň je dělena na tři části v pravé police a šatní tyč, uprostřed police a šatní tyč a v levé police... více informací »
Maridex  skříň PENELOPA 205 vzor zvíře  205/215/66
Značka: MARIDEX
20 877 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: skříň je dělena na tři části v pravé police a šatní tyč, uprostřed police a šatní tyč a v levé police...

Uspořádání: skříň je dělena na tři části v pravé police a šatní tyč, uprostřed police a šatní tyč a v levé police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Tento velmi oblíbený kousek Maridex skříň PENELOPA pořídíte bezprostředně na webu v oblíbené rubrice šatní skříně. Nyní si můžete pořídit akční produkty z této populární kategorie za super ceny.

Zcela unikátní produkt Maridex skříň PENELOPA 205 vzor zvíře 205/215/66 od společnosti s výborným jménem MARIDEX jednoduše najdete zde teď za outletovou cenu! Aktuálně v akci od 20 877 Kč.