Maridex stolek MAXIMUS M26 40/42/30

Uprořádání: 2x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Maridex  stolek MAXIMUS M26  40/42/30
Značka: MARIDEX
2 067 Kč
Ověřit dostupnost
Uprořádání: 2x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uprořádání: 2x zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky a nohy plast v saténové barvě


Velmi prodávaný produkt Maridex stolek MAXIMUS M26 máte možnost nakoupit v pohodě tady na webu v rubrice noční stolky! Pořiďte si unikátní produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! Významný výrobce MARIDEX poskytuje vysoce kvalitní zboží.! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! U nás vám nabízíme více, u nás najdete více kvalitních produktů od značky MARIDEX. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Maridex stolek MAXIMUS M26 40/42/30 od společnosti s dlouholetou tradicí MARIDEX je k dostání tady teď extra výhodně. Nyní zakoupíte za 2 067 Kč.