Maridex stůl MAX 120/75-92/60 výprodej :

Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu s nástavcem pro zvětšení prostoru, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku a... více informací »
Maridex  stůl MAX  120/75-92/60 výprodej :
Značka: MARIDEX
2 650 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu s nástavcem pro zvětšení prostoru, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku a...

Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu s nástavcem pro zvětšení prostoru, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku a úložný prostor pro PC. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska


Tento skvělý kousek Maridex stůl MAX 120/75-92/60 výprodej : jde získat rovnou tady na našich stránkách v populární sekci psací stoly. Vyhledejte si ještě podobné výrobky z této rubriky ve výprodejové akci! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte také na více skvělých produktů značky MARIDEX. Najdete je níže na této stránce.

Vynikající výrobek Maridex stůl MAX 120/75-92/60 výprodej : pocházející od značky MARIDEX najdete zde ve slevě. V akci od 2 650 Kč.