Maridex stůl MAX s nástavcem 120/75/60 výprodej :

Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu s nástavcem pro zvětšení prostoru, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku a... více informací »
Maridex  stůl MAX s nástavcem  120/75/60 výprodej :
Značka: MARIDEX
2 485 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu s nástavcem pro zvětšení prostoru, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku a...

Uspořádání: stůl nabízí velkou pracovní plochu s nástavcem pro zvětšení prostoru, poličku s pojezdem pro klávesnici, praktickou skříňku a úložný prostor pro PC. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Hodně povedený výrobek jde pořídit prostě tu na webu zařazený v rubrice psací stoly! Máme pro vás ještě ostatní kousky ve zmiňované sekci za skvělou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další vybrané kousky od značky MARIDEX. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce MARIDEX má ve stále nabídkce velmi kvalitní sortiment. Podívejte se sami.

Oblíbený produkt Maridex stůl MAX s nástavcem 120/75/60 výprodej : od kvalitní značky MARIDEX naleznete tady nyní levně! Akční cena již od 2 485 Kč.