Maridex Věšák H4 92/30 92/20 :

Uspořádání: čtyři věšáky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Maridex Věšák  H4  92/30 92/20 :
Značka: MARIDEX
1 844 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: čtyři věšáky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání: čtyři věšáky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou

Žádaný produkt Maridex Věšák H4 můžete koupit bez problémů tady na našich stránkách umístěný v kategorii věšáky! Máme pro vás ještě ostatní výrobky ve zmiňované sekci za super cenu! Náš sortiment je široký, mrkněte také na další prověřené zboží od dodavatele MARIDEX. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Maridex Věšák H4 92/30 92/20 : od kvalitní značky MARIDEX jednoduše naleznete u nás nyní opravdu výhodně! Teď za akční cenu 1 844 Kč.