Matrace 100 LINCOLN

Na výběr ze dvou druhů potahů Tencel: potah vyrobený z moderního kvalitního vlákna viskózy, která poskytuje výjimečnou hebkost. Nedráždí... více informací »
Matrace 100 LINCOLN
Značka: Daka
2 890 Kč
Ověřit dostupnost
Na výběr ze dvou druhů potahů Tencel: potah vyrobený z moderního kvalitního vlákna viskózy, která poskytuje výjimečnou hebkost. Nedráždí...

Na výběr ze dvou druhů potahů Tencel: potah vyrobený z moderního kvalitního vlákna viskózy, která poskytuje výjimečnou hebkost. Nedráždí pokožku a brání rozvoji bakterií a roztočů. Má vynikající řízení teploty. Materiál je určen pro osoby s citlivou pokožkou s dermatologickými problémy a pro děti. Tencel spojuje mnoho výhod z jiných vláken: je jemný jako hedvábí, silný jako polyester, chladný jako prádlo, teplé jako vlna a více absorpční než bavlna. Pro lepší ventilaci a zlepšení potahu je prošité vlákno 150 g / m2. Lze prát při 40 ° C. Materiálové složení: 60% Tencel + 40% polyester Jersey: standardní potah na matrace. Vyrobeno z kvalitního pleteného polyesternu. Lze prát na 40 ° C . Je velmi příjemné na dotek, měkký, vzdušný a funkční. Jersey je univerzální standardní potah, kterým disponuje jakéhokoliv matrace. Pro lepší ventilaci a zlepšení potahu je prošitý 100 g / m2. Materiálové složení: 100% polyester


Tento velmi žádaný produkt Matrace 100 LINCOLN jde nakoupit zrovna u nás v rubrice matrace. Nyní můžete získat parádní zboží z této populární rubriky za skvělou cenu. Tento výrobce Daka má na skladě velmi kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další zboží od značky Daka. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Matrace 100 LINCOLN pocházející od značky Daka jednoduše naleznete nyní za výprodejovou cenu. Nabídka již od 2 890 Kč.