Matrace 140 LINCOLN

Na výběr ze dvou druhů potahů Tencel: potah vyrobený z moderního kvalitního vlákna viskózy, která poskytuje výjimečnou hebkost. Nedráždí... více informací »
Matrace 140 LINCOLN
Značka: Daka
3 481 Kč
Ověřit dostupnost
Na výběr ze dvou druhů potahů Tencel: potah vyrobený z moderního kvalitního vlákna viskózy, která poskytuje výjimečnou hebkost. Nedráždí...

Na výběr ze dvou druhů potahů Tencel: potah vyrobený z moderního kvalitního vlákna viskózy, která poskytuje výjimečnou hebkost. Nedráždí pokožku a brání rozvoji bakterií a roztočů. Má vynikající řízení teploty. Materiál je určen pro osoby s citlivou pokožkou s dermatologickými problémy a pro děti. Tencel spojuje mnoho výhod z jiných vláken: je jemný jako hedvábí, silný jako polyester, chladný jako prádlo, teplé jako vlna a více absorpční než bavlna. Pro lepší ventilaci a zlepšení potahu je prošité vlákno 150 g / m2. Lze prát při 40 ° C. Materiálové složení: 60% Tencel + 40% polyester Jersey: standardní potah na matrace. Vyrobeno z kvalitního pleteného polyesternu. Lze prát na 40 ° C . Je velmi příjemné na dotek, měkký, vzdušný a funkční. Jersey je univerzální standardní potah, kterým disponuje jakéhokoliv matrace. Pro lepší ventilaci a zlepšení potahu je prošitý 100 g / m2. Materiálové složení: 100% polyester

Unikátní kus máte možnost koupit přímo tady u nás ve známé sekci matrace. Nyní můžete koupit ostatní produkty z této známé sekce z pohodlí domova. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete více kousků od značky Daka. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Matrace 140 LINCOLN od značky Daka snadno můžete sehnat u nás teď za akční cenu! Akční cena již od 3 481 Kč.