Meblar Komoda MADISON MD10 120/89/40 barva: piškotový/černý mat

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Meblar Komoda MADISON MD10  120/89/40 barva:  piškotový/černý mat
Značka: Meblar
4 116 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zásuvky na kovových kolečkových lištách zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: dub piškotový/černý mat nebo dub piškotový/bílý lux

Tento akční a ve slevě výrobek Meblar Komoda MADISON MD10 získáte jednoduše tady na našem webu v populární rubrice komody! Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny!

Kvalitní a oblíbený výrobek Meblar Komoda MADISON MD10 120/89/40 barva: piškotový/černý mat od top značky Meblar snadno pořídíte na našich stránkách teď právě téměř zdarma. Aktuálně v akci za 4 116 Kč.