Meblar Vitrína BERGEN BE2 90/190/40

Uspořádání za dveřmi tři police, v dolní části dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -... více informací »
Meblar Vitrína BERGEN BE2  90/190/40
Značka: Meblar
6 086 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání za dveřmi tři police, v dolní části dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -...

Uspořádání za dveřmi tři police, v dolní části dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska nožičky a úchytky kov


Diskontní produkt Meblar Vitrína BERGEN BE2 jde nakoupit právě zde tady na našem webu ve známé rubrice vitríny! Vyhledejte si ještě jiné výrobky z této známé kategorie snadno online! Tento vyjímečný výrobce Meblar vám poskytuje kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento nejprodávanější kus Meblar Vitrína BERGEN BE2 90/190/40 od známé značky Meblar jednoduše můžete pořídit u nás teď opravdu levně! V akci od 6 086 Kč.