Metpol stůl ALEX 100/74/60

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl ALEX  100/74/60
Značka: Metpol
2 709 Kč
Ověřit dostupnost
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm

Unikátní a oblíbený produkt můžete pořídit zrovna tu na našem webu v oblíbené sekci jídelní stoly! Nyní pořídíte jiné kusy ve zmiňované sekci za extra cenu! Tento vyjímečný výrobce Metpol má top zboží. za skutečně výhodné peníze! A to je teprve začátek.

Často hledaný produkt Metpol stůl ALEX 100/74/60 od přední značky Metpol získáte v naší online nabídce za výborné peníze. Nyní pořídíte za 2 709 Kč.