Metpol stůl APOLLO 100/74/60

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl APOLLO  100/74/60
Značka: Metpol
2 709 Kč
Ověřit dostupnost
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm


Zlevněný kousek Metpol stůl APOLLO 100/74/60 máte možnost pořídit bezstarostně tady na našem webu ve známé kategorii jídelní stoly! Nyní si můžete pořídit podobné produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další kousky od výrobce Metpol. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední značka Metpol pro vás vyrábí vynikající výrobky..

Tento velmi žádaný kousek Metpol stůl APOLLO 100/74/60 s osvědčenou značkou Metpol můžete najít zrovna za outletovou cenu! Nabídky od 2 709 Kč.