Metpol stůl KORA 65

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl KORA  65
Značka: Metpol
3 038 Kč
Ověřit dostupnost
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm

Oblíbený a akční kus jde získat bezprostředně tu na našem webu v populární rubrice jídelní stoly! Nyní najdete oblíbené zboží ve zmíněné rubrice za skvělou cenu! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také více kousků od značky Metpol. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Metpol stůl KORA 65 od kvalitního výrobce Metpol můžete nakoupit aktuálně za skvělou cenu! Právě teď za cenu 3 038 Kč.