Metpol stůl NEPTUN 100/74/60

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl NEPTUN  100/74/60
Značka: Metpol
3 183 Kč
Ověřit dostupnost
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm


Tento velmi oblíbený kousek Metpol stůl NEPTUN lze sehnat přímo tady na webu ve známé kategorii jídelní stoly! Vyhledejte si ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za super cenu!

Nejprodávanější výrobek Metpol stůl NEPTUN 100/74/60 od značky se zárukou kvality Metpol jednoduše naleznete momentálně v naši nabídce opravdu levně. Výhodně za super cenu 3 183 Kč.