Metpol stůl OLIVIA 100/74/60

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl OLIVIA  100/74/60
Značka: Metpol
3 498 Kč
Ověřit dostupnost
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm


Tento kvalitní produkt můžete dostat jednoduše tu zařazený v rubrice jídelní stoly! Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty z naší rubriky snadno online.

Designový produkt Metpol stůl OLIVIA 100/74/60 od dodavatele kvalitních produktů Metpol můžete koupit na našich stránkách teď výhodně. Stojí teď u nás 3 498 Kč.