Metpol stůl TWISTER 80

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:... více informací »
Metpol  stůl TWISTER  80
Značka: Metpol
2 709 Kč
Ověřit dostupnost
Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu:...

Informace: židle nejsou součástí stolu Materiál: Konstrukce stolu je vyrobena z pochromované oceli Dostupné barvy konstrukce stolu: chrom, satyna, bílá, černá Horní deska stolu LTD deska laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 28 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 1-2 mm

Unikátní a oblíbený produkt Metpol stůl TWISTER máte možnost pořídit ještě tu na našem webu umístěný v rubrice jídelní stoly! Nyní můžete najít vyjímečné výrobky z naší rubriky za internetové ceny!

Tento levný produkt Metpol stůl TWISTER 80 od dodavatele se skvělou pověstí Metpol jde koupit online výhodně. Aktuálně výhodně za 2 709 Kč.