Mísa WC závěsná REA CARLO MINI RIMLESS FLAT BLACK

Mísa WC závěsná REA CARLO MINI RIMLESS FLAT BLACKPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní toaletní mísu. Je to... více informací »
Mísa WC závěsná REA CARLO MINI RIMLESS FLAT BLACK
Značka: Möbler
9 099 Kč
Ověřit dostupnost
Mísa WC závěsná REA CARLO MINI RIMLESS FLAT BLACKPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní toaletní mísu. Je to...

Mísa WC závěsná REA CARLO MINI RIMLESS FLAT BLACK

Představujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní toaletní mísu.
Je to mísa, která dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Mísa je uzpůsobena pro montáž na podomítkový rám.
Byla vyrobena z vysoce kvalitního sanitárního zboží. Velmi snadno čistí.


Druh mísy: mísa WC
Typ mísy: závěsná
Barva mísy: černý lesk
Barva prkénka: černý lesk
Vzdálenost otvorů: 18 cm
Šířka mísy: 37 cm
Výška mísy: 37 cm
Délka mísy: 48 cm
Lamela v sadě: ano
Materiál a druh prkénka: duroplastický, pomalé zavírání, odnímatelné
Záruka: 24 měsíců

Hodně povedený produkt Mísa WC závěsná REA CARLO MINI RIMLESS FLAT BLACK lze nakoupit přímo tady na našem webu v populární kategorii záchody! Nyní si můžete koupit jiné zboží z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu. Známý výrobce Möbler vám nabízí vynikající zboží To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od výrobce Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Tento oblíbený produkt Mísa WC závěsná REA CARLO MINI RIMLESS FLAT BLACK od kvalitní značky Möbler snadno naleznete tady teď právě skutečně levně. Teď v akci 9 099 Kč.