Mlot Komoda MEZO MZ11 140/87/45 výprodej :

Uspořádání za každými dveřmi je po jedné police, uprostřed tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se... více informací »
Mlot Komoda MEZO MZ11  140/87/45 výprodej :
Značka: Mlot
4 408 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání za každými dveřmi je po jedné police, uprostřed tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se...

Uspořádání za každými dveřmi je po jedné police, uprostřed tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,5 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty

Oblíbený a akční produkt je k dispozici mimo jiné u nás umístěný v sekci komody! Nyní získáte akční kousky ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu! Tato značka Mlot dlouhodobě vyrábí skvělé produkty. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další kousky od výrobce Mlot. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní kus Mlot Komoda MEZO MZ11 140/87/45 výprodej : od populární značky Mlot jednoduše naleznete právě za výprodejovou cenu! Akční cena již od 4 408 Kč.