Mlot Vitrína 4 75/196/42 :

Uspořádání vitrína disponuje za prosklenými dvířky policemi a v dolní části třemi zásuvkami Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16... více informací »
Mlot Vitrína  4  75/196/42 :
Značka: Mlot
7 434 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání vitrína disponuje za prosklenými dvířky policemi a v dolní části třemi zásuvkami Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16...

Uspořádání vitrína disponuje za prosklenými dvířky policemi a v dolní části třemi zásuvkami Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty Po – Čt 9:00-17:00 Pá 9:00-15:00 Pokud máte dotaz, neváhejte zavolat nebo napsat a my Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem. Máme letité zkušenosti a osobní přístup. Vlastní doprava Zboží rozvážíme vlastní dopravou. Cena je paušálně od 299 Kč. Pokud však nakoupíte nad 25 000 Kč máte dopravu zcela zdarma. Výměna zboží do14 dnů okud se Vám výrobek z jakýchkoliv důvodů nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Disponujeme vlastní dopravou a osobním odběrem Zdarma. Od našeho počátku nám již pod rukama prošla hezká řádka objednávek, druhů a značek nábytku. Můžete si být tedy jisti, že nabízíme pouze kvalitní, cenově dostupný nábytek a bytové doplňky. Postupně rozvíjíme a rozšiřujeme naši stávající nabídku, protože základem je pro nás spokojený zákazník. V našem sortimentu aktuálně naleznete více jak 9000 produktů.Majitel e-shopu – David Střihavka Ověřený e-shop Daka.cz  Prodej českého i zahraničního nábytku od renomovaných společností. Denně rozšiřujeme sortiment o nové výrobky. Prodáváme nábytek do dětských pokojů, kanceláří, jídelen, obývacích pokojů, předsíní, kuchyní, ložnic, zahradních teras, barových koutků apod. Náš e- shop vyniká svou přehledností. Nábytek dovážíme a rozvážíme sami po celé ČR. Předcházíme a eliminujeme tím možné reklamace. Na infolince nás zastihnete každý pracovní den od 9 – 17h, kde Vám poskytneme odpovědi na jakékoliv dotazy.

Zcela unikátní produkt Mlot Vitrína 4 75/196/42 : jde sehnat zrovna tu na stránkách v oblíbené rubrice vitríny. Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za super ceny! Populární dodavatel Mlot má ve stále nabídkce velmi kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Výjimečný kus Mlot Vitrína 4 75/196/42 : s osvědčenou značkou Mlot jednoduše najdete zrovna levně! Právě teď jen za 7 434 Kč.