Mlot Vitrína MEZO MZ4 70/200/40 :

Uspořádání za dveřmi jsou 3x police a v dolní části dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o... více informací »
Mlot Vitrína MEZO MZ4  70/200/40 :
Značka: Mlot
5 863 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání za dveřmi jsou 3x police a v dolní části dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o...

Uspořádání za dveřmi jsou 3x police a v dolní části dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,5 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty


Vynikající produkt naleznete bezstarostně tady na našich stránkách ve známé sekci vitríny! Vyberte si ostatní produkty ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny. Známá značka Mlot dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní sortiment. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další prověřené kousky značky Mlot. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Mlot Vitrína MEZO MZ4 70/200/40 : od známé společnosti Mlot seženete právě teď za výhodnou cenu. Akční cena 5 863 Kč.