Mlot Vitrína MEZO MZ6 165/130/40 :

Uspořádání za postraními dveřmi jsou dvě police, uprostřed jedna police, v dolní části čtyři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD)... více informací »
Mlot Vitrína MEZO MZ6  165/130/40 :
Značka: Mlot
9 942 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání za postraními dveřmi jsou dvě police, uprostřed jedna police, v dolní části čtyři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD)...

Uspořádání za postraními dveřmi jsou dvě police, uprostřed jedna police, v dolní části čtyři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,5 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty

Tento levný produkt Mlot Vitrína MEZO MZ6 165/130/40 : jde sehnat bezstarostně tady na stránkách v oblíbené sekci vitríny. Nyní můžete koupit parádní kusy ve zmíněné rubrice za výborné peníze! To ale není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další vybrané produkty značky Mlot. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Mlot Vitrína MEZO MZ6 165/130/40 : od populární značky Mlot jednoduše seženete u nás právě téměř zdarma! Nabídka již od 9 942 Kč.