Mlot Vitrína SONIA SN3 104/190/39 :

Uspořádání za dolními dvířky 1x police a za horními 3x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -... více informací »
Mlot Vitrína SONIA SN3  104/190/39 :
Značka: Mlot
6 613 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání za dolními dvířky 1x police a za horními 3x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -...

Uspořádání za dolními dvířky 1x police a za horními 3x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,5 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové úchyty

Povedený produkt Mlot Vitrína SONIA SN3 104/190/39 : můžete nakoupit lehce tu na našich stránkách v populární rubrice vitríny. Získejte parádní produkty ve zmiňované kategorii za super ceny. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Mlot. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Mlot vyrábí prvotřídní zboží.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Mlot Vitrína SONIA SN3 104/190/39 : od top značky Mlot jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní téměř zdarma. Nabídka od 6 613 Kč.