Nástěnná lampa Vancouver antická hnědá

Světlo Vancouver je designová nástěnná lampa, která bude ozdobou pokojů v domácnosti i ve veřejném prostoru. Kovová základna... více informací »
Nástěnná lampa Vancouver antická hnědá
Značka: Möbler
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Světlo Vancouver je designová nástěnná lampa, která bude ozdobou pokojů v domácnosti i ve veřejném prostoru. Kovová základna...

Světlo Vancouver je designová nástěnná lampa, která bude ozdobou pokojů v domácnosti i ve veřejném prostoru. Kovová základna nástěnné lampy byla vymalována bronzem. Lampu lze zavěsit díky držáku skrytému v kulaté části základny. Stínítko lampy bylo vyrobeno ze skla ve tvaru válce. Díky průhlednému stínidlu poskytuje nástěnná lampa hodně světla. Maximální výkon žárovky: 25 W, držák lampy: E27, hmotnost: 0,80 kg
Nový kousek máte možnost najít právě teď tady a teď na našem webu umístěný v rubrice svítidla! Nyní si můžete pořídit parádní produkty ve zmíněné rubrice na pár kliknutí.

Tento výjimečný kus Nástěnná lampa Vancouver antická hnědá od kvalitní značky Möbler naleznete zde teď ve výprodejové akci. Akční ceny již od 2 399 Kč.