Odtok liniový NEO SLIM PRO BLACK |Varianta produktu – 60 cm

Odtok liniový NEO SLIM PRO BLACK |Varianta produktu - 60 cmOdtok Neo Pro Slim Black byl vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli Aisi... více informací »
Odtok liniový NEO SLIM PRO BLACK |Varianta produktu - 60 cm
Značka: Möbler
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Odtok liniový NEO SLIM PRO BLACK |Varianta produktu - 60 cmOdtok Neo Pro Slim Black byl vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli Aisi...

Odtok liniový NEO SLIM PRO BLACK |Varianta produktu – 60 cm

Odtok Neo Pro Slim Black byl vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli Aisi 304. Konečná barva drenáže byla vytvořena ve fázi výroby, a byla potažena vrstvou NanoFLEX, která dokonale chrání odtok před vlhkostí a usnadňuje průtok vody.


Všechny varianty tohoto výrobku

100 cm
60 cm
70 cm
80 cm
90 cm


Typ sifonu: otočný 360°
Materiál výtoku: ocel nerezová AISI 304
Druh stínítka: jednostranná z vzorem
Tloušťka oceli (mm): 1,5 mm
Hloubka montáže výtoku: 55 mm
Propustnost výtoku: 36l/min
Přístup sifonu: 40/50 mm
Záruka: 10 let

Hodně oblíbený produkt máte možnost najít mimo jiné tady na stránkách v oblíbené kategorii sprchové kouty. Připravili jsme pro vás ostatní produkty z naší kategorie za skvělou cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední dodavatel Möbler má v nabídce kvalitní zboží

Designový kus Odtok liniový NEO SLIM PRO BLACK |Varianta produktu - 60 cm od kvalitní značky Möbler naleznete na našich stránkách nyní ve slevě! Akční cena od 4 199 Kč.