Odtok liniový REA PURE NEO 15x15cm

Odtok liniový REA PURE NEO 15x15cmModel Neo je jeden z našich nejlepších odtoků, vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli AISI... více informací »
Odtok liniový REA PURE NEO 15x15cm
Značka: Möbler
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Odtok liniový REA PURE NEO 15x15cmModel Neo je jeden z našich nejlepších odtoků, vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli AISI...

Odtok liniový REA PURE NEO 15x15cm

Model Neo je jeden z našich nejlepších odtoků, vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli AISI 304. Odtok Neo je ve dvou velikostech, aby dokonale ladil se sprchovou vaničkou nebo dveřmi, které najdete v naší nabídce.


Typ sifonu: jednoduchý
Materiál výtoku: ocel nerezová AISI 304
Druh stínítka: jednostranné k nalepení dlaždic
Tloušťka oceli (mm): 1,5 mm
Hloubka montáže výtoku: 54 mm
Propustnost výtoku: 36 l/min
Délka výtoku: 15 cm
Přístup sifonu: 40/50 mm
Záruka: 10 let


Nejprodávanější produkt Odtok liniový REA PURE NEO je k sehnání pohodlně na našich stránkách v oblíbené kategorii sprchové kouty. Prozkoumejte zlevněné výrobky ze zmíněné sekce za příznivou cenu! Věhlasná značka Möbler pro své zákazníky nabízí top produkty Vždyť to vidíte sami. U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Odtok liniový REA PURE NEO 15x15cm od odblíbeného výrobce Möbler snadno seženete na našich stránkách teď v akci! Akční cena od 2 599 Kč.