Paravan vanový REA LAGOS FIX 70 BLACK

Paravan vanový REA LAGOS FIX 70 BLACKInovativní a univerzální paravan LAGOS FIX, vyrobený na pevném stabilním profilu upevněném... více informací »
Paravan vanový REA LAGOS FIX 70 BLACK
Značka: Möbler
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Paravan vanový REA LAGOS FIX 70 BLACKInovativní a univerzální paravan LAGOS FIX, vyrobený na pevném stabilním profilu upevněném...

Paravan vanový REA LAGOS FIX 70 BLACK

Inovativní a univerzální paravan LAGOS FIX, vyrobený na pevném stabilním profilu upevněném trvale. Konstrukce paravanu dokonale ladí s vanou. Okraje paravanu v černé barvě jsou úžasným dekorativním prvkem v každé módní koupelně. Vyvinuli jsme veškeré úsilí, abychom zajistili, že kromě prvotřídní funkčnosti byl produkt také jedinečným prvkem ve vaší koupelně, a aby potěšil nejen vaše tělo, ale také vaše oči.
Černá se nanáší ve výrobním procesu, poté se dvakrát temperuje křídlem při teplotě 600-800 ° C, což zaručuje 100% trvanlivost a odolnost proti poškrábání a mechanickému poškození. Toto je jediná metoda zajišťující nejvyšší kvalitu a trvanlivost.


Barva skla: transparent – transparentní
Výška (cm): 140
Šířka (cm): 70
Tloušťka skla: 5 mm
Povlak Easy Clean: ano
Druh: pevná
Povrchová úprava: černá
Sada těsnění v sadě: ano
Montáž: všestranný právo/levostranný
Záruka: 24 měsíců

Tento diskontní produkt Paravan vanový REA LAGOS FIX 70 můžete pořídit již dnes na našich stránkách v sekci vanové zástěny. Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží ze zmíněné rubriky za parádní cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce více skvělých produktů od značky Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Möbler vám nabízí vysoce kvalitní výrobky.

Ve slevě produkt Paravan vanový REA LAGOS FIX 70 BLACK originál od značky Möbler jednoduše můžete pořídit zde teď právě se slevou. Nabídky již od 4 399 Kč.