Pohovka, rozkládací s úložným prostorem, látka hnědá, SARA

rozkládací pohovka s úložným prostorem, rozkládání na dvojlůžko, se dvěma polštáři, v provedení: Alova hnědá v ceně 8.450... více informací »
Pohovka
Značka: Möbler
9 190 Kč
Ověřit dostupnost
rozkládací pohovka s úložným prostorem, rozkládání na dvojlůžko, se dvěma polštáři, v provedení: Alova hnědá v ceně 8.450...

rozkládací pohovka s úložným prostorem, rozkládání na dvojlůžko, se dvěma polštáři, v provedení: Alova hnědá v ceně 8.450 Kč + polštáře bavlna, rozměr (DxŠxV) 193x74x70 cm, po rozložení plocha na spaní (ŠxD) 193×149 cm. Dodací lhůta objednávky je 5-7 týdnů. Neodolatelný produkt Pohovka, rozkládací s úložným prostorem, látka hnědá, lze koupit v pohodě na našich stránkách ve známé rubrice pohovky. Vyhledejte si kvalitní produkty z této známé rubriky za super peníze. Přední značka Möbler dlouhodobě vyrábí top produkty To ovšem není všechno, máme toho více. Máme v nabídce ovšem více kousků od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený kus Pohovka, rozkládací s úložným prostorem, látka hnědá, SARA od populárního výrobce Möbler snadno najdete tady a teď právě ve slevě! Nabídka již od 9 190 Kč.