Police koupelnová zavěsná bílá DC-2916

Police koupelnová zavěsná bílá DC-2916Představujeme vám praktickou závěsnou koupelnovou polici z bílé lakované oceli. Je... více informací »
Police koupelnová zavěsná bílá DC-2916
Značka: Möbler
499 Kč
Ověřit dostupnost
Police koupelnová zavěsná bílá DC-2916Představujeme vám praktickou závěsnou koupelnovou polici z bílé lakované oceli. Je...

Police koupelnová zavěsná bílá DC-2916

Představujeme vám praktickou závěsnou koupelnovou polici z bílé lakované oceli. Je praktická, odolná a je ideální pro skladování detergentu, kosmetiky a dalších drobných předmětů. Vaše koupelnové doplňky budou vždy na jednom místě. Ideální řešení pro lidi, kteří nechtějí vrtat montážní otvory do zdí, obkladů.


Délka (cm): 10
Šířka (cm): 26
Výška (cm): 47
Materiál: ocel nerezová
Množství polic: 2
Záruka: 24 měsíců
Barva: bílá
Výrobce: Tutumi


Tento vynikající produkt Police koupelnová zavěsná bílá DC-2916 naleznete taky tu na stránkách v oblíbené rubrice dávkovače mýdla. Nyní si můžete pořídit oblíbené kousky z této známé sekce ve výhodné akci! Značka Möbler vás a vaše blízké obohatí o kvalitní sortiment To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Police koupelnová zavěsná bílá DC-2916 od kvalitní značky Möbler snadno můžete získat tady a teď právě opravdu výhodně. Právě teď jen za 499 Kč.