Rámeček na fotografie 13×18 měděný

Fotorámeček byl vyroben z měděného kovu. Na zadní straně má speciální stojan, pomocí kterého můžete umístit obrázek na... více informací »
Rámeček na fotografie 13x18 měděný
Značka: Möbler
199 Kč
Ověřit dostupnost
Fotorámeček byl vyroben z měděného kovu. Na zadní straně má speciální stojan, pomocí kterého můžete umístit obrázek na...

Fotorámeček byl vyroben z měděného kovu. Na zadní straně má speciální stojan, pomocí kterého můžete umístit obrázek na stůl. S pomocí rámu můžete zobrazit krásné fotografie připomínající ty nejkrásnější okamžiky ve vašem životě. Výrobek najde své místo v ložnici nebo v pokoji pro hosty. Je přizpůsoben pro obrázky 13×18.Žádaný produkt Rámeček na fotografie 13×18 lze získat lehce tady na stránkách zařazený v sekci obrazy! Nyní si můžete pořídit skvělé produkty ze zmíněné sekce za výhodné peníze. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Möbler pro své zákazníky prodává top sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento akční a ve slevě výrobek Rámeček na fotografie 13x18 měděný originál od výrobce Möbler snadno můžete pořídit na našich stránkách se slevou! Ceny již od 199 Kč.