Regál typ 7, dub sonoma, GRAND

Regál typ 07, vhodný na zařízení obývacích pokojů, ložnic i pracoven, materiál: DTD laminovaná. Hrany jednotlivých komponentů... více informací »
Regál typ 7
Značka: Möbler
4 770 Kč
Ověřit dostupnost
Regál typ 07, vhodný na zařízení obývacích pokojů, ložnic i pracoven, materiál: DTD laminovaná. Hrany jednotlivých komponentů...

Regál typ 07, vhodný na zařízení obývacích pokojů, ložnic i pracoven, materiál: DTD laminovaná. Hrany jednotlivých komponentů jsou ukončeny vroubkovanou lištou. Barevné provedení: dub sonoma. Rozměry (ŠxVxH): 93x192x39 cm. Tloušťka materiálu korpus: 16 mm
Tloušťka materiálu vrchní desky: 22 mm
Tloušťka materiálu spodní desky: 22 mm Dodávána v demontu, pouze na objednávku s dodací lhůtou 5-7 týdnů.Tento kvalitní a levný produkt Regál typ 7, dub sonoma, GRAND je k získání bez obtíží tu ve známé sekci knihovny. Nyní můžete koupit zcela nové kousky z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Populární dodavatel Möbler prodává prvotřídní výrobky. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Regál typ 7, dub sonoma, GRAND s osvědčenou značkou Möbler získáte u nás v akci. Nabídka od 4 770 Kč.