Rohový sprchový kout Rapid SwingDveře: 70 x stěna: 80

Tento výjimečný kousek Rohový sprchový kout Rapid SwingDveře: 70 x stěna: 80 od značky s dlouholetou historií Möbler lze nakoupit zde teď právě za báječnou cenu. Cena od 7 499 Kč.
Rohový sprchový kout  Rapid SwingDveře: 70 x stěna: 80
Značka: Möbler
7 499 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Rádi bychom vám představili mimořádně krásný model sprchového koutu Rapid Swing. Dveře a stěna jsou vyrobeny z vysoce kvalitního tvrzeného skla o tloušťce 6 mm. Jsou opatřeny ochrannou vrstvou Easy Clean, která usnadňuje udržování krytu v čistotě. Díky speciální výrobní fázi jsou odolné a snadno se udržují v čistotě.

Snadné čištění
Povlak Nano Easy Clean, který jsme na sklo nanesli ve fázi výroby, způsobuje, že se na povrchu skla sráží voda a stéká spolu se všemi nečistotami. Díky tomu můžete v koupelně snadno udržovat dokonalou čistotu.

Dveře Rapid Swing mají plynulý systém naklápění, který umožňuje snadné otevírání a zavírání. Systém závěsů je navržen tak, aby vždy fungoval dokonale hladce. Díky mimořádně promyšleným řešením zajišťují těsnění použitá ve dveřích 100% těsnost a spolehlivost při používání.
Kabina je k dispozici v 54 variantách, takže si každý může vybrat tu správnou pro svůj projekt. Před nákupem byste měli pečlivě změřit šířku a výšku výklenku. Vhodně zvolené sprchové dveře vytvoří dokonalý vzhled vaší koupelny a zajistí správnou míru soukromí.
Dveře jsou univerzální (pravé/levé) a vhodné pro instalaci na podlahu s lineárním odtokem nebo na sprchovou vaničku. Nabízíme také rozšiřující profil, který najdete v nabídce našeho obchodu.
Vezměte prosím na vědomí, že dveře ve velikostech 70 – 100 nemají přídavnou stěnu, která je k dispozici ve velikostech 110 – 150.

Ruční rychlý výkyv 80-100

Ruční rychlé kývání 110-150