Rozkládací křeslo, hnědá / vzor, Keny NEW

Moderní rozkládací křeslo Keny NEW s úložným prostorem, materiál: látka Savana 16 hnědá/ polštář vzor Tokyo rozměry: ŠxVxH:... více informací »
Rozkládací křeslo
Značka: Möbler
6 790 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rozkládací křeslo Keny NEW s úložným prostorem, materiál: látka Savana 16 hnědá/ polštář vzor Tokyo rozměry: ŠxVxH:...

Moderní rozkládací křeslo Keny NEW s úložným prostorem,
materiál: látka Savana 16 hnědá/ polštář vzor Tokyo
rozměry: ŠxVxH: 100x90x87 cm,
plocha na spaní: ŠxD: 100×196 cm.
Výška spodního prostoru od podlahy: 5 cm
Vybrat si můžete také z jiných barevných provedení, a to ze tří barevných odstínů látka Savana v kombinaci se vzorem s dodací lhůtou 6-8 týdnů. Cena křesla na individuální objednávku je 7.490 Kč. Nejprodávanější kousek Rozkládací křeslo, hnědá / vzor, Keny NEW seženete rovněž tu na našem webu zařazený v rubrice křesla! Najděte si ještě další zboží z této kategorie za mimořádně nízkou cenu. Dodavatel Möbler dlouhodobě dodává vysoce kvalitní sortiment A to je teprve začátek! To ale není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další vybrané kousky od značky Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Rozkládací křeslo, hnědá / vzor, Keny NEW značky Möbler jednoduše můžete pořídit zde teď právě ve výprodejové akci. Nabídka od 6 790 Kč.