Rozkládací křeslo, růžová / světle šedá, Keny NEW

Moderní rozkládací křeslo Keny New s úložným prostorem, materiál: látka cable růžová 12 / polštář světlešedá 13 rozměry:... více informací »
Rozkládací křeslo
Značka: Möbler
7 490 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní rozkládací křeslo Keny New s úložným prostorem, materiál: látka cable růžová 12 / polštář světlešedá 13 rozměry:...

Moderní rozkládací křeslo Keny New s úložným prostorem,
materiál: látka cable růžová 12 / polštář světlešedá 13
rozměry: ŠxVxH: 100x90x87 cm,
plocha na spaní: ŠxD: 100×196 cm.
Výška spodního prostoru od podlahy: 5 cm
Vybrat si můžete také z jiných barevných provedení, a to ze tří barevných odstínů látka Savana v kombinaci se vzorem s dodací lhůtou 6-8 týdnů. Cena křesla na individuální objednávku je 7.490 Kč.Levný produkt Rozkládací křeslo, růžová / světle šedá, Keny NEW jde nakoupit teď tady na stránkách v kategorii postele. Nyní koupíte zlevněné produkty ze zmíněné sekce za super ceny. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Möbler vám může poskytnout špičkové výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Kvalitní a levný produkt Rozkládací křeslo, růžová / světle šedá, Keny NEW od značky Möbler jednoduše můžete najít zde teď právě levně. Nabídky od 7 490 Kč.