Sada mísa WC + bidet CARLO stojící

Sada mísa WC + bidet CARLO stojícíPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je to sada,... více informací »
Sada mísa WC + bidet CARLO stojící
Značka: Möbler
11 499 Kč
Ověřit dostupnost
Sada mísa WC + bidet CARLO stojícíPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je to sada,...

Sada mísa WC + bidet CARLO stojící

Představujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je to sada, která dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Mísa a bidet jsou uzpůsobeny pro podlahu. Byly vyrobeny z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolná a snadno se čistí.
Inovativní systém Rimless, který jsme použili při výrobě našich toaletních mís, je odpovědí na všechny vaše problémy spojené s udržováním hygieny, čistoty a estetiky v koupelně.


Typ mísy: stojící
Barva mísy: sněhobílý lesk
Barva prkénka: sněhobílý lesk
Barva bidetu: sněhobílý lesk
Šířka mísy: 37 cm
Výška mísy: 41 cm
Délka mísy: 56 cm
Vzdálenost otvorů: 10 x 14 x 10 cm
Lamela v sadě: ano
Materiál a druh prkénka: duroplastický, pomalé zavírání, odnímatelné
Výška bidetu: 41
Šířka bidetu: 36
Délka bidetu: 55
Záruka: 24 měsíců


Výjimečný a žádaný výrobek Sada mísa WC + bidet seženete rovněž u nás umístěný v rubrice záchody. Nyní získáte ještě další produkty z této známé rubriky za parádní cenu. V očích zákazníků populární výrobce Möbler dlouhodobě nabízí vynikající výrobky. Přesvědčte se.

Akční a ve slevě produkt Sada mísa WC + bidet CARLO stojící od odblíbeného výrobce Möbler můžete získat právě v akci. Nabídky od 11 499 Kč.