Sada mísa WC CARLO MINI ABS + bidet CARLO MINI

Sada mísa WC CARLO MINI ABS + bidet CARLO MINIPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je... více informací »
Sada mísa WC CARLO MINI ABS + bidet CARLO MINI
Značka: Möbler
9 599 Kč
Ověřit dostupnost
Sada mísa WC CARLO MINI ABS + bidet CARLO MINIPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je...

Sada mísa WC CARLO MINI ABS + bidet CARLO MINI

Představujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je to sada, která dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Byly vyrobeny z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby jsou odolné a snadno se čistí. Inovativní systém Rimless, který jsme používali při výrobě našich toaletních mís, je odpovědí na všechny vaše problémy spojené s udržováním hygieny, čistoty a estetiky v koupelně.


Typ mísy: závěsná
Barva mísy: sněhobílý lesk
Barva prkénka: sněhobílý lesk
Barva bidetu: sněhobílý lesk
Šířka mísy: 370
Výška mísy: 330
Délka mísy: 490
Vzdálenost otvorů: 180
Lamela v sadě: ano
Materiál a druh prkénka: ABS, pomalé zavírání, odnímatelné
Výška bidetu: 330
Šířka bidetu: 370
Délka bidetu: 490
Vzdálenost otvorů bidetu: 180
Záruka: 24 měsíců


Tento levný produkt je dostupný snadno tady u nás v oblíbené rubrice záchody. Vyberte si ještě další produkty z naší rubriky za super peníze!

Tento skvělý výrobek Sada mísa WC CARLO MINI ABS + bidet CARLO MINI od výrobce Möbler snadno můžete získat tady teď právě skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 9 599 Kč.