Sada sprchovací REA DAN

Sada sprchovací REA DANSprchový set byl navržen s ohledem na pohodlí a funkčnost. Při výrobě soupravy jsme použili špičkové a... více informací »
Sada sprchovací REA DAN
Značka: Möbler
7 899 Kč
Ověřit dostupnost
Sada sprchovací REA DANSprchový set byl navržen s ohledem na pohodlí a funkčnost. Při výrobě soupravy jsme použili špičkové a...

Sada sprchovací REA DAN

Sprchový set byl navržen s ohledem na pohodlí a funkčnost. Při výrobě soupravy jsme použili špičkové a nejlepší technologie k zajištění maximální bezpečnosti a pohodlí při každodenním používání. Moderní a jedinečný design a vysoká kvalita použitých materiálu zaručují dlouhou životnost a spolehlivost.


Materiál provedení: mosaz
Povrchová úprava: chrom
Výška: 760
Hlavice termostatická: ne
Rozměry sprchy: 25 x 25 cm
Délka hadice: 150cm
Systém trysek: Anti-Calc
Připojení na trysku: 1/2 celá
Vzdálenost montážní: 15 cm
Záruka: 24 měsíců


Tento levný produkt Sada sprchovací REA DAN máte možnost najít bez problémů tady u nás umístěný v rubrice sprchové kouty! Vyhledejte si zlevněné zboží z této sekce ve slevě! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený produkt Sada sprchovací REA DAN s osvědčenou značkou Möbler získáte právě nyní v akci. Ceny již od 7 899 Kč.