Sada sprchovací s termostatem REA VINCENT L.zlatá

Sada sprchovací s termostatem REA VINCENT L.zlatáSprchový set Vincent byl navržen s ohledem na pohodlí a funkčnost. Při výrobě... více informací »
Sada sprchovací s termostatem REA VINCENT L.zlatá
Značka: Möbler
10 099 Kč
Ověřit dostupnost
Sada sprchovací s termostatem REA VINCENT L.zlatáSprchový set Vincent byl navržen s ohledem na pohodlí a funkčnost. Při výrobě...

Sada sprchovací s termostatem REA VINCENT L.zlatá

Sprchový set Vincent byl navržen s ohledem na pohodlí a funkčnost. Při výrobě našich termostatů byly použity špičkové a nejlepší technologie pro zajištění maximální bezpečnosti a pohodlí při každodenním používání. Moderní a jedinečný design a vysoká kvalita použitých materiálu zaručují dlouhou životnost a spolehlivost.


Materiál provedení: mosaz
Povrchová úprava: světlé zlato
Výška: 835
Hlavice termostatická: ano
Rozměry sprchy: 25 x 25 cm
Délka hadice: 150cm
Systém trysek: Anti-Calc
Připojení na trysku: 1/2 celá
Vzdálenost montážní: 15 cm
Záruka: 24 měsíců

Nový produkt Sada sprchovací s termostatem REA jde získat zrovna tu na webu v kategorii sprchové kouty! Připravili jsme ještě jiné produkty z této populární rubriky za výhodnou cenu. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na další zboží od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Möbler vyrábí top výrobky Nové kousky každý den.

Oblíbený a akční produkt Sada sprchovací s termostatem REA VINCENT L.zlatá od oblíbené značky Möbler snadno můžete sehnat zrovna za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 10 099 Kč.