Sedátko WC pomalé zavírání CARLO ABS

Sedátko WC pomalé zavírání CARLO ABSVysoce kvalitní toaletní WC sedadlo, které se vejde do toaletních mís pro modely: Carlo Mini... více informací »
Sedátko WC pomalé zavírání CARLO ABS
Značka: Möbler
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Sedátko WC pomalé zavírání CARLO ABSVysoce kvalitní toaletní WC sedadlo, které se vejde do toaletních mís pro modely: Carlo Mini...

Sedátko WC pomalé zavírání CARLO ABS

Vysoce kvalitní toaletní WC sedadlo, které se vejde do toaletních mís pro modely: Carlo Mini Slim, Carlo MiniABS
, Carlo Mini Flat, Alan, Margo, Tito. Toaletní WC sedadlo se pomalu zavírá, což znamená, že se zavírá pomalu a tiše. Rychloupínací zařízení umožňuje rychlou montáž a demontáž, což také usnadňuje čištění. Vyrobeno ze silného plastu
ABS, deska je extrémně odolná.


Barva prkénka: bílá
Materiál a druh prkénka: ABS, pomalé zavírání, odnímatelná
Výška: 430 mm
Šířka: 365 mm
Vzdálenost otvorů: 110-210 mm
Záruka: 24 měsíců


Vynikající produkt Sedátko WC pomalé zavírání máte možnost koupit také na našem webu v oblíbené rubrice záchody! Máme pro vás další produkty ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další skvělé produkty od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Möbler má na skladě vysoce kvalitní produkty.

Tento žádaný výrobek Sedátko WC pomalé zavírání CARLO ABS od známé společnosti Möbler snadno získáte u nás teď za výhodnou cenu. Cena již od 1 299 Kč.