sprchové dveře Alex Black90 cm

Oblíbený a kvalitní kus sprchové dveře Alex Black90 cm od společnosti Möbler jednoduše můžete pořídit právě dnes za výborné peníze. Stojí teď u nás 6 976 Kč.
sprchové dveře Alex Black90 cm
Značka: Möbler
6 976 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Představujeme vám moderní a mimořádně funkční sprchové dveře typu Alex. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny a zároveň zachová dokonalý vzhled a estetiku interiéru. Díky své konstrukci lze dveře instalovat na sprchovou vaničku nebo přímo na podlahu s lineárním odtokem. Vhodné sprchové vaničky a odtoky najdete v našich dalších aukcích.
Díky černému lemování je náš výrobek mimořádně elegantní a zároveň univerzální a jistě zapadne do interiéru vaší místnosti, ať už se jedná o koupelnu v moderním nebo klasickém stylu.

Sprchové dveře – nejlepší volba pro milovníky moderního designu

Představené dveře jsou skvělou volbou pro všechny, kteří kladou velký důraz na pohodlí při používání. Povrch je vyroben z průhledného skla a opticky zvětšuje prostor, takže je ideální i do malých koupelen. Současně je to vynikající způsob, jak vystavit kohoutek. Černé sprchové dveře Rea zdobí hliníkové profily v černém odstínu. Tyto prvky jsou odolné proti poškrábání a poškození. Mosazné úchyty zaručují odolnost a krásný vzhled po mnoho let.

Posuvné dveře nezabírají mnoho místa, takže se doporučují zejména majitelům malých koupelen. Tyto typy modelů jsou velmi oblíbené. Při otevírání se nemusíte obávat, že se zachytí o jiné prvky zařízení. Další důležitou výhodou je snadné čištění. Křídla se posouvají po vodítkách. To se v porovnání s modely se sklonem projevuje nižším rizikem mechanického poškození. Dveře Rea Alex Black se vyznačují také tichým a plynulým chodem, takže jejich používání je potěšením. Celek se skládá z jednoho pevného a dvou posuvných prvků. Konečný směr dveří je vpravo. Pro změnu směru dveří na levou stranu je třeba vyšroubovat svislé profily v koncovém pohyblivém prvku s vyčnívající lištou v podobě kliky a přesunout je na druhou stranu skla. Při výběru prezentovaného modelu se můžete spolehnout na snadnou montáž. Součástí dodávky je také sada těsnění.

Pokyny
Pokyny pro otáčení dveří

CAD