Sprchový set Lungo Black s termostatem

Tento neodolatelný kus Sprchový set Lungo Black s termostatem od kvalitní značky Möbler máte možnost najít na našich stránkách teď za extra cenu! V současnosti za 5 199 Kč.
Sprchový set  Lungo Black s termostatem
Značka: Möbler
5 199 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sprchová souprava byla navržena s ohledem na pohodlí a funkčnost. Rameno sprchové soupravy je plynule výškově nastavitelné, takže si můžete snadno nastavit výšku dešťové sprchy podle svých potřeb. Při výrobě našich termostatů jsme použili špičkové a nejlepší technologie, abychom zaručili maximální bezpečnost a pohodlí při každodenním používání. Moderní a jedinečný design a vysoká kvalita použitých materiálů zajišťují odolnost a spolehlivost po mnoho let.

Nabízená termostatická sprchová souprava Rea Lungo Black je prvotřídní zařízení, které splňuje očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Konstrukce byla vyrobena z mosazi a ABS plastu, což znamená dlouhou životnost a odolnost vůči nepříznivým vlivům. Sprchová souprava je vybavena termostatem, který reguluje teplotu vody a zabraňuje náhodnému opaření. Trysky jsou navíc vybaveny systémem Anti-Calc, díky kterému se v nich nehromadí vodní kámen.

Pokyny