Stolek kávový Azalea bílý betonové sklo

Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky s bílou dýhou. Polovina... více informací »
Stolek kávový Azalea bílý betonové sklo
Značka: Möbler
5 599 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky s bílou dýhou. Polovina...

Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky s bílou dýhou. Polovina pracovní desky byla pokryta 5 mm skleněnou imitující betonovou dýhou. Základ stolu tvoří kovové matné nohy. Díky tomu, že byly práškově nalakovány, jsou dokonale pokryty stříbrným barvivem. Stůl je otevíratelný shora. Má dvě police a úložný prostor. Neodolatelný kus Stolek kávový Azalea bílý betonové můžete najít pohodlně tady a teď na našem webu zařazený v kategorii konferenční stolky! Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu. Naše nabídka je široká, mrkněte na více kvalitních produktů od značky Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Möbler pro své zákazníky poskytuje skvělý sortiment. A to ještě není vše.

Unikátní a žádaný produkt Stolek kávový Azalea bílý betonové sklo od známého výrobce Möbler najdete tady nyní levně. Právě lze objednat jen za 5 599 Kč.