Stolek kávový Azalea divoký dub

Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky z divoké dubové dýhy.... více informací »
Stolek kávový Azalea divoký dub
Značka: Möbler
6 899 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky z divoké dubové dýhy....

Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky z divoké dubové dýhy. Polovina horní části byla zakrytá 5mm kouřovou sklenicí. Základ stolu tvoří kovové matné nohy. Díky tomu, že byly práškově nalakovány, jsou dokonale pokryty černým barvivem. Stůl je otevíratelný shora. Má dvě police a úložný prostor.
Tento unikátní výrobek máte možnost koupit právě teď na našem webu v populární rubrice konferenční stolky! Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z naší kategorie ve výprodejové akci. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další prověřené zboží od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kus Stolek kávový Azalea divoký dub od kvalitní značky Möbler snadno můžete pořídit tady a teď právě skutečně levně! Právě lze objednat jen za 6 899 Kč.