Stolek kávový Corby 80×80 mramor/ zlatý

Kulatý konferenční stolek Corby je vrcholem stylu Glamour. Kulatý top z bílého mramoru dokonale zapadá do kovové kartáčované... více informací »
Stolek kávový Corby 80x80 mramor/ zlatý
Značka: Möbler
10 899 Kč
Ověřit dostupnost
Kulatý konferenční stolek Corby je vrcholem stylu Glamour. Kulatý top z bílého mramoru dokonale zapadá do kovové kartáčované...

Kulatý konferenční stolek Corby je vrcholem stylu Glamour. Kulatý top z bílého mramoru dokonale zapadá do kovové kartáčované zlaté základny. Stůl je postaven na jedné silné kulaté noze na kulaté základně. Díky kamenné desce váží stůl 62,7 kg. Bude ideálním doplňkem módních a elegantních interiérů. Oblíbený produkt máte možnost získat taky na našich stránkách zařazený v kategorii konferenční stolky! Nyní můžete najít akční produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další skvělé produkty od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Stolek kávový Corby 80x80 mramor/ zlatý značky Möbler snadno získáte nyní za výhodnou cenu. Akční cena od 10 899 Kč.